ÜLKÜCÜLERİN MEKANI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÜLKÜCÜLERİN MEKANI

SİTEMİZDEKİ PAYLAŞIMLARIN HEPSİNİ GÖRMEK İÇİN ÜYE OLMALISINIZ

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Devlet Bahçeli Aydın'da

YazarMesaj
Bozkurt09

Bozkurt09

Devlet Bahçeli Aydın'da Empty
MesajKonu: Devlet Bahçeli Aydın'da   Devlet Bahçeli Aydın'da Icon_minitimePtsi Mart 09, 2009 6:55 am

Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba

Bugün dışarı çıkmıştım ki bir baktım heryerde MHP bayraklı minibüsler arabalar ...
Öyle bi gururlandım ki .Sonra anladım miting varmış meydanda.Annemide aldım gittim mitinge .Hava yağmurlu olmasına rağmen öyle bi kalabalık vardı ki görmeliydiniz.Bir TÜRK ve bir ülkücü olmakla gururlandım.El kadar çocuktan ayakta zor duran nene dedelerimize kadar her türlü ülkücü vatan evlatları vardı.Devlet bahçeli çıktı konuştu.Oyunuzu bilerek atın dedi .Tayyit bey diyormuş ki MHP'ye bir dikili ağacınız var mı diye?
Devlet Bahçeli'de dediki : Memleketi sata sata toprak bırakmadınız dedi.Doğruda dedi çünkü AKP hükümeti memleketimizi sata sata bir ağaç dikecek toprak bırakmadı.Arkadaşlar böyle vatanı satan hainlere memleketimizi yedirmeyelim.Hakkımızı yedirmeyelim.
****** zamanında köylü milletin efendisiyken AKP hükümeti zamanında anasını alıp gidiyor .Farka bakın ne günlerden ne günlere gelmiş bu vatan.
EY TÜRK HALKI BİLİNÇLEN.OYUNU KİME ATACAĞINI İYİ DÜŞÜN.VATANIMIZIN SATILMASINDAKİ EN BÜYÜK ETKENLERDEN BİRİSİDE AKPLİ VATANDAŞLARIMIZDIR.ÇÜNKÜ SİZLERİN OYLARIYLA TAYYİT BAŞA GEÇTİ.ONUN İÇİN GEÇMİŞE DEĞİL GELECEĞE BAKALIM.OYLAR MHP YE

Devlet Bahçeli Aydın'da
1 sayfadaki 1 sayfası