ÜLKÜCÜLERİN MEKANI

SİTEMİZDEKİ PAYLAŞIMLARIN HEPSİNİ GÖRMEK İÇİN ÜYE OLMALISINIZ
 
AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 Masonlar....!!

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Admin
Admin
avatar

Mesaj Sayısı : 197
Kayıt tarihi : 18/02/09

MesajKonu: Masonlar....!!   Çarş. Şub. 18, 2009 7:51 pm

Andolsun, insanların içerisinde inananlara en şiddetli düşman olarak, Yahudileri ve müşrikleri bulursun." (Maide Suresi, 82)


Masonluk, dünya kurulduğundan beri varolan Şeytan'ın dinidir. İblis kendine en yakın hizmetkarlar olarak Yahudileri ve Masonları seçmiş ve emirlerini bu kişiler vasıtasıyla yaymıştır. Değiştirilmiş Tevrat'a göre diğer insanlar;öldürülmeleri gereken hayvanlardır. Her devirde, peygamberlerin yaptıkları tebliğe, vahiy almalarına ve gösterdikleri mucizelere kavmin ileri gelen mason karakterli kimselerinin ilk olarak verdiği cevap "bu bir büyüdür" olmuştur. Onlara göre Din; 'uyuşturucu'dur.


Peygamberin karşısında yeralan bu inkarcı grup halk değil, planlı ve organize bir topluluktur. Kur'an'da bahsi geçen çoğu peygamberin tebliğini, masonlar aynı metodları kullanarak bozmaya gayret göstermişlerdir.


Kur'an'da Şeytan'ın kiminle bağlantı kuracağı ve Şeytan'dan emir alan masonik karakterin özellikleri net bir şekilde açıklanmıştır:

"Şeytanların kimlere inmekte olduklarını sizlere haber vereyim mi? Onlar gerçeği tersyüz eden, günaha düşkün olan her yalancıya inerler. Bunlar (şeytanlara) kulak verirler ve çoğu yalan söylemektedirler." (Şuara Suresi, 221-223)

Masonluk'ta Şeytan tek yol gösterici olarak kabul edilir ve bu dinin, en önemli ibadeti Şeytan'a kurban sunmak suretiyle kan dökmektir. Masonlar da, çağlar boyunca zulüm ve katliamlar yaparak bu ibadeti yerine getirmeye calıçmışlardır.


"Tevrat, Yehova'ya, Orduların Tanrısı sıfatını verir ve Yehova, kendi emirlerine itaat etmeleri için, insanlaru birbirlerine düşürür ve kurbanların kanıyla, kan kokusundan hoşlanır." (Türk Mason Dergisi, sayi 78/1)


Şeytana tam olarak teslim olmuş bu grup, dünyadaki siyasi ve kültürel bütün olayları, harfiyen Şeytan'ın verdiği ilhamlar doğrultusunda organize ederler. Devletler arasındaki anlaşmazlıklar, ihtilaller ve sonucunda meydana gelen toplu katliamlar bu amaca yönelik faaliyetlerdir. Şeytana kan sunma, temelde, değiştirilmiş Tevrat'ta da mevcut olan bir inançtır. Tarihte olayların Tevrat ayetlerine uygun şekilde gelişmesi ise tesadüf değil, kasıtlı bir biçimde organize edilmiş hareketlerin sonucudur. Masonlar, Tevrat'ın özellikle kan dökme, insanları ezme, etki altına alarak hükmetme, birbirine düşürme ve milletler
arasında bozgunculuk çıkarma gibi hükümlerini tam manasıyla uygulamaya çalışmışlar ve bu doğrultuda uzun ve kısa vadeli planlar yapmışlardır. Şeytan'ın insanlara olan kini ve kurban olarak kan istemesi, Yahudiler'in değiştirdiği aşağıdaki Tevrat ayetinde açık bir biçimde ifade edilmiştir:"Rabbin bütün milletlere öfkesi, bütün onların ordusuna kızgınlığı var; onları bütün bütün yok etti, onları boğazlanmaya verdi. Ve öldürülmüş olanları dışarı atacaklar ve leşlerinin kokusu çıkacak; ve kanları ile dağlar eriyecek." (Işaya Bölümü, 34/2-3)
Kur'an'da ise, haksız yere kan dökmek, kesinlikle yasaklanmıştır:

"Hani sizden (İsrailoğullarından) 'birbirinizin kanını dökmeyin, birbirinizi yurtlarınızdan çıkarmayın' diye kesin söz almıştık... Sonra (yine) siz, birbirinizi öldürüyor, bir bölümünüzü yurtlarından sürüp çıkarıyor ve günah ve düşmanlıkla aleyhlerinde ittifaklar kuruyor ve size esir olarak geldiklerinde onlarla fidyeleşiyorsunuz. Oysa onları çıkarmanız size haram kılınmıştı... Artık, sizden böyle yapanların cezası, dünya hayatında aşağılık olmaktan başka değildir; kıyamet gününde de azabın en şiddetli olanına uğratılacaklardır." (Bakara Suresi, 84-85)
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://ulkuculerin-mekani.hareketforum.com
 
Masonlar....!!
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
ÜLKÜCÜLERİN MEKANI :: İÇERDEKİ VE DIŞARDAKİ HAİNLER :: DIŞARDAKİ HAİNLER-
Buraya geçin: