ÜLKÜCÜLERİN MEKANI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÜLKÜCÜLERİN MEKANI

SİTEMİZDEKİ PAYLAŞIMLARIN HEPSİNİ GÖRMEK İÇİN ÜYE OLMALISINIZ

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

TÜRKÜM ÇÜNKÜ

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

TÜRKÜM ÇÜNKÜ Empty
MesajKonu: TÜRKÜM ÇÜNKÜ   TÜRKÜM ÇÜNKÜ Icon_minitimeÇarş. Şub. 18, 2009 5:57 pm

* TÜRKÜM ÇÜNKÜ ; Dünya üzerinde yedi ayrı bağımsız devlet kurma dirayetine sahip olan bir ırk'tan geliyorum.
* TÜRKÜM ÇÜNKÜ ; 72 millete boyun eğdirten bir ırka mensubum.
* TÜRKÜM ÇÜNKÜ ; ALPERTUNGA,TANRIKUT METE,ÇİÇİ YABGU,TANRI'NIN KIRBACI ATTİLA, BUMİN
KAAN,İSTEMİ YABGU, KÜRŞAD,KÜLTEGİN, BİLGE KAAN,TONYUKUK,ÇAĞRI BEĞ,TUĞRUL
BEĞ,ALPARSLAN,ÇİNGİZ KAAN, HÜLAGÜ HAN,KILIÇARSLAN,OSMAN BEĞ,AKSAK TEMİR BEĞ,FATİH
SULTAN MEHMET HAN, YAVUZ SULTAN SELİM HAN,...,MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ve sayfalara sığmayacak kadar çok sayıda kahraman Atalarım var.
* TÜRKÜM ÇÜNKÜ; diğer ırklar putlara taparken , benim atalarım Tanrının varlığını kitaplar ve peygamberler gelmeden biliyorlardı.
* TÜRKÜM ÇÜNKÜ; bütün dünyanın kullandığı onluk askeri sistemini ilk defa milattan önce benim
atalarım var etti.
* TÜRKÜM ÇÜNKÜ; kırk kişiyle milyonluk çin sarayını basanlarla aynı kanı taşıyorum.
* TÜRKÜM ÇÜNKÜ; vatan toprağına düşman ayak basmasın diye 250 kiloluk top mermisini tek başına omuzlayacak yüreğe ve bileğe sahip bir yiğidin ulusundanım.
* TÜRKÜM ÇÜNKÜ; 50.000 kişilik orduyla 200.000 kişilik orduyu yenebilecek cesarete sahip bir ırktan geliyorum.
* TÜRKÜM ÇÜNKÜ; yaradılışındaki tek olağanüstülüğü TÜRK oluşunda bulan bir insanın soyundan
geliyorum.
* TÜRKÜM ÇÜNKÜ ; yabancı kaynaklı hiçbir fikri benimsemeye tenezzül etmeyecek kadar millî şuur ve gurura sahibim.
* TÜRKÜM ÇÜNKÜ ; ezelden beri HÜR yaşadım , kıyamete kadar HÜR yaşayacak bir ırktan geliyorum...!!!!!
http://ulkuculerin-mekani.hareketforum.com

TÜRKÜM ÇÜNKÜ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ben bir TÜRKÜM!!!
» NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE